bullet

Kosmetika

bullet

Masáže

bullet

Sauna

Domů Poskytujeme Kde jsme Objednání Poukazy Galerie

 

    Relaxační centrum

bullet Péče o pleť
bulletDoplňková péče
bullet Péče o ruce nohy
bullet Masáže
bullet Sauna

    Celulitida

bullet Co je celulitida
bullet Ideální hubnutí
bullet Kosmetické masáže
bullet Zábaly

   Informace o firmě

bullet Úvod
bullet Poskytujeme
bullet Kde jsme
bullet Fotogalerie

 

 

...našim cílem je poskytnout kompletní nabídku služeb spojených s péčí o  celé tělo...

Specifikace a ceny jednotlivých ošetření získáte v odkazech fotografií níže...

   Péče o pleť - Buďte k pleti shovívaví, vyplatí se, když ji budete pravidelně hýčkat a pečovat o ni. Pleť je absolutním zrcadlem našeho zdraví.Největší vliv na proměny kůže mají stres, hormony, vyvážená strava a výdej a mnohdy podceňovaný přísun tekutin. Cílená kosmetická péče dokáže naprosté zázraky. Už po první návštěvě se zlepší vzhled mnohdy unavené a vnějšími vlivy znečistěné pleti natolik, že Vás to možná až příjemně překvapí.

   

   Masáže - Masáže jsou vhodné pro celkové zlepšení zdravotního stavu, pro uvolnění těla, duše i dobrý pocit. Schopnost léčit srdcem a intuicí jsou mnohdy dokonalejší než léčba založená na vědě. Můžeme nabídnout masáže sportovního, relaxačního, reflexního a rehabilitačního zaměření a jako doplněk a podporu účinku zábaly s použitím produktů z Mrtvého moře

   Péče o ruce a nohy - Ruce každou chvíli někomu podáváme, gestikulujeme jimi, pracujeme, zkrátka jsou neustále na očích. Ruce nejsou chráněny  před slunečním zářením a vlivy  prostředí, proto vyžadují pravidelnou péči.  Nedílnou a důležitou součástí našeho života jsou nohy, často opomíjené až zanedbávané a trpící nejen únavou, ale i nevzhlednou celulitidou a nežádoucím ochlupením.

 
 

   Sauna - Sauna je původní finské slovo označující malé stavení nebo místnost, která se po vytopení používá jako ohřívárna. Sauna je známa svými blahodárnými účinky na zdraví člověka a působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem. Sauna nabízí skvělou příležitost ničím nerušené relaxace pro páry a přátele. V prostorné saunové kabině ze světlého lipového dřeva mohou pohodlně rozjímat dvě až šest osob. K dispozici jsou dva prostorné samostatné sprchové kouty. Součástí sauny je posezení, vybavený bar a relaxační místnost s lehátky pro maximální soukromí a pohodlí.

 

Domů | Poskytujeme | Kde jsme | Objednání | Poukazy | Galerie | Celulitida | Sauna

Tento server byl naposledy aktualizován dne 21. 10. 2007